Blog

 

 

 

 

 

 

 

 • 12/01/2022 0 Komentarze
  W jaki sposób gadżety reklamowe wpływają na wizerunek firmy?

  Gadżety reklamowe to wciąż jedna z najbardziej popularnych oraz skutecznych form promocji firmy. Budują pozytywny wizerunek w odbiorze klientów, kontrahentów i innych partnerów biznesowych. Kreuje wartościowe oraz bezpośrednie relacje. Ich zindywidualizowany charakter wyróżnia się na tle powszechnej reklamy masowej, która trafia do anonimowych odbiorców.

  Dowiedz się więcej
 • 10/08/2021 0 Komentarze
  Torby papierowe w gastronomii

  Lokale gastronomiczne coraz chętniej przyłączają się do promocji postaw ekologicznych, korzystając z opakowań przyjaznych środowisku naturalnemu. Największą popularnością cieszą się torby papierowe. Są wytrzymałe, tanie i wygodne w użytkowaniu. Powstały z naturalnych surowców, w pełni poddawanych procesowi recyklingu.

  Dowiedz się więcej
 • 14/07/2021 0 Komentarze
  Torebki papierowe z nadrukiem - skuteczny i ekologiczny sposób reklamy firmy

  Ekologia przyświeca obecnie wielu różnym przedsiębiorstwom, które nie tylko chcą promować przyjazne środowisku rozwiązania, ale także skutecznie budować pozytywny wizerunek marki w odbiorze konsumentów. Nowoczesny biznes musi dbać o swój rozwój na każdym polu – nie tylko w zakresie sprzedaży czy produkcji, ale również w sferze społecznej.

  Dowiedz się więcej
 • 04/04/2016 - Marta Malec 0 Komentarze
  Jak wybrać gadżety na targi?

  Okazuje się, że wybór materiałów na targi nie dla wszystkich jest sprawą prostą i oczywistą. Co zatem zrobić, aby gadżety rozdawane na stoisku targowym nie były kolejnym, nieudanym i niepotrzebnym nikomu, upominkiem dla Waszych potencjalnych klientów czy kontrahentów? Postaram się udzielić Wam kilku cennych wskazówek w tym temacie.

  Dowiedz się więcej

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy: