Blog

 

 

 

 

 

 

 

 • 14/04/2022 0 Komentarze
  Foliopaki, czyli o kurierskich kopertach foliowych słów kilka

  Zastanawiasz się, jak skutecznie ochronić przesyłkę, aby dotarła do odbiorcy w nienaruszonym stanie? Postaw na foliopaki! Pod tą nietuzinkową nazwą kryją się koperty kurierskie. Umożliwiają bezpieczne przechowywanie i wysyłanie paczek bez ujawniania ich zawartości. Zachwycają trwałością, odpornością na wilgoć i uszkodzenia oraz szerokim spektrum zastosowań. Chętnie korzystają z nich firmy prowadzące sprzedaż online. Wykonane są z trwałej folii polietylenowej, której niestraszne nawet najbardziej wymagające warunki atmosferyczne.

  Dowiedz się więcej
 • 26/01/2022 0 Komentarze
  Torby reklamowe - skuteczny marketing w ciekawej formie

  Dobrze przemyślany i zaplanowany marketing to dla każdej firmy jeden z kluczowych warunków sukcesu oraz dalszego rozwoju. Dlatego tak ważna jest skuteczna reklama, która przyciąga uwagę oraz zachęca potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa. Oryginalnym narzędziem promocji, bez względu na profil działalności, są torby reklamowe. Stanowią sprawdzony sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki. Umieszczone na nich nadruki w postaci chwytliwego sloganu lub efektownego logo intrygują i przykuwają wzrok konsumentów.

  Dowiedz się więcej
 • 12/01/2022 0 Komentarze
  W jaki sposób gadżety reklamowe wpływają na wizerunek firmy?

  Gadżety reklamowe to wciąż jedna z najbardziej popularnych oraz skutecznych form promocji firmy. Budują pozytywny wizerunek w odbiorze klientów, kontrahentów i innych partnerów biznesowych. Kreuje wartościowe oraz bezpośrednie relacje. Ich zindywidualizowany charakter wyróżnia się na tle powszechnej reklamy masowej, która trafia do anonimowych odbiorców.

  Dowiedz się więcej
 • 10/08/2021 0 Komentarze
  Torby papierowe w gastronomii

  Lokale gastronomiczne coraz chętniej przyłączają się do promocji postaw ekologicznych, korzystając z opakowań przyjaznych środowisku naturalnemu. Największą popularnością cieszą się torby papierowe. Są wytrzymałe, tanie i wygodne w użytkowaniu. Powstały z naturalnych surowców, w pełni poddawanych procesowi recyklingu.

  Dowiedz się więcej
 • 14/07/2021 0 Komentarze
  Torebki papierowe z nadrukiem - skuteczny i ekologiczny sposób reklamy firmy

  Ekologia przyświeca obecnie wielu różnym przedsiębiorstwom, które nie tylko chcą promować przyjazne środowisku rozwiązania, ale także skutecznie budować pozytywny wizerunek marki w odbiorze konsumentów. Nowoczesny biznes musi dbać o swój rozwój na każdym polu – nie tylko w zakresie sprzedaży czy produkcji, ale również w sferze społecznej.

  Dowiedz się więcej
 • 04/04/2016 - Marta Malec 0 Komentarze
  Jak wybrać gadżety na targi?

  Okazuje się, że wybór materiałów na targi nie dla wszystkich jest sprawą prostą i oczywistą. Co zatem zrobić, aby gadżety rozdawane na stoisku targowym nie były kolejnym, nieudanym i niepotrzebnym nikomu, upominkiem dla Waszych potencjalnych klientów czy kontrahentów? Postaram się udzielić Wam kilku cennych wskazówek w tym temacie.

  Dowiedz się więcej

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy: