Blog

 

 

 

 

 

 

 

 • 20/05/2024 0 Komentarze
  Wprowadzenie opakowań kartonowych do strategii firmy

  Decyzja o wprowadzeniu pudełek jako głównego materiału opakowaniowego może przynieść przedsiębiorstwu wiele korzyści. Przede wszystkim, firma zyskuje wizerunek odpowiedzialnego przedsiębiorcy, dbającego o środowisko. Ponadto, stosowanie kartonów może przyczynić się do redukcji kosztów związanych z transportem i magazynowaniem opakowań, co przekłada się na efektywność biznesową.

  Dowiedz się więcej
 • 06/05/2024 0 Komentarze
  5 zalet torby bawełnianej jako narzędzia reklamowego.

  Odpowiedzialność ekologiczna to nie tylko trend, ale fundamentalna wartość dla współczesnych konsumentów. Wybierając bawełniane torby reklamowe z nadrukiem lub bez nie tylko manifestujesz swoje zaangażowanie w ochronę środowiska, ale również inwestujesz w długoterminową promocję marki. Zacznij tworzyć swój zielony ślad w świecie biznesu już teraz za pomocą tych narzędzi marketingowych!

  Dowiedz się więcej
 • 27/03/2024 0 Komentarze
  Torby reklamowe - jakie warto wybrać?

  Selekcja odpowiednich materiałów promocyjnych to kluczowy element strategii marketingowej, który może znacząco wzmocnić rozpoznawalność marki. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem sklepu, organizatorem eventów, czy po prostu chcesz zwiększyć widoczność swojej firmy, odpowiednie torby reklamowe z nadrukiem lub bez zrobią różnicę. Dowiedz się, jakie z nich wybrać, aby najlepiej służyły Twojej firmie!

  Dowiedz się więcej
 • 21/12/2023 0 Komentarze
  Foliopaki kurierskie, dla kogo i dlaczego?

  Z pewnością przynajmniej raz w życiu miałeś sytuację, w której musiałeś coś komuś wysłać. Na pewno zastanawiałeś się też, jak uczynić taką przesyłkę bezpieczną, niezależnie od jej rozmiaru czy kształtu. Otóż odpowiedź może być bardzo prosta i są nią foliopaki kurierskie. W tym wpisie przyjrzymy się, dla kogo są one przeznaczone, jakie mają zastosowania, ile mogą kosztować, a także, dlaczego warto zainwestować w te innowacyjne opakowania. Koniecznie czytaj więc dalej!

  Dowiedz się więcej
 • 30/11/2023 0 Komentarze
  Foliopaki kurierskie, w czym są lepsze od kartonów?

  Są powszechnie stosowane w wysyłce produktów przez sklepy internetowe, a także innych dóbr przekazywanych drogą pocztową - małe lub duże foliopaki kurierskie to niezwykle praktyczna forma opakowania przesyłek. Przekonaj się, dlaczego warto się w nie zaopatrzyć, jeżeli prowadzisz własną działalność lub firmę wysyłkową i dowiedz się w czym są lepsze od klasycznych kartonów. Jako producent opakowań reklamowych z nadrukiem przedstawimy Ci korzyści płynące z produktów dostępnych w naszej ofercie!

  Dowiedz się więcej
 • 25/10/2023 0 Komentarze
  Torby reklamowe głównym produktem w firmowym marketingu.

  Istnieje wiele skutecznych sposobów na promocję marki wśród nowych Klientów. Poza oczywistymi formami rozpowszechniania informacji o usługach lub dobrach oferowanych przez firmę takimi jak reklama online, zewnętrzna czy telewizyjna, istnieją również inne. Można do nich zaliczyć wszelkie działania podejmowane w ramach tzw. marketingu ambientowego, czyli takie niestandardowe formy, jak wykorzystanie toreb z nadrukiem lub bez od MK-PAK. Przekonaj się, dlaczego mogą stać się głównym produktem w utrwaleniu swojej marki na rynku i poznaj korzyści z inwestycji w takie materiały reklamowe!

  Dowiedz się więcej
 • 10/10/2023 0 Komentarze
  Która torba lepsza – bawełniana czy papierowa?

  Planujesz kampanię marketingową dla swojej firmy i chcesz, aby jednym z jej elementów były gadżety z brandem Twojej działalności? A może prowadzisz sklep i chcesz zapewnić swoim Klientom materiały, w których będą mogli w wygodny i jednocześnie ekologiczny sposób nieść swoje zakupy? Torby reklamowe to materiały podbijające serca firm na całym świecie - nie bez powodu! Są praktycznymi akcesoriami, które można wykorzystać do pakowania paczek, produktów lub prezentów dla Klientów. Jednak jaki ich wariant jest lepszy – papierowy czy bawełniany? Dowiesz się tego czytając artykuł, w którym przedstawiamy zalety produktów z nadrukiem lub bez od MK-PAK!

  Dowiedz się więcej
 • 15/03/2023 0 Komentarze
  Czy warto inwestować w reklamę na kopercie kurierskiej?

  Prowadzisz sklep, w którym oferujesz sprzedaż online swoich produktów? A może jesteś właścicielem firmy kurierskiej i zależy Ci na wyróżnieniu swojej marki spośród wszystkich przesyłek docierających do Twoich Klientów? Rozwiązanie, które pomoże Ci odpowiednio zareklamować swoją działalność to koperty kurierskie - wytrzymałe foliopaki służące do ochrony dowolnej zawartości na czas wysyłki. Nie jesteś pewien czy warto postawić na taką formę promocji? Przekonaj się czy inwestycja w materiały dostępne w ofercie MK-PAK zwróci się Twojej firmie poznając jej największe zalety!

  Dowiedz się więcej
 • 22/02/2023 0 Komentarze
  Dlaczego warto wybrać torbę eko zamiast foliówki?

  Troska o środowisko coraz częściej przejawia się w naszych wyborach konsumenckich – zwracając uwagę na to, co kupujemy, wspólnie działamy dla dobra planety. W wielu przypadkach ekologiczne rozwiązania mogą nas pozytywnie zaskoczyć swoją jakością i szeregiem zalet w codziennym użytkowaniu. Doskonałym tego przykładem są torby wielorazowe z papieru i tekstyliów, które stanowią alternatywę dla wszechobecnych foliowych jednorazówek - lista korzyści, które mogą Ci zaoferować jest długa!

  Dowiedz się więcej
 • 21/12/2022 0 Komentarze
  Rodzaje i zastosowanie toreb papierowych

  Zastanawiasz się w czym najlepiej dostarczać produkty swoim Klientom tak, aby nie tylko dobrze się prezentowały, ale również były ekologiczne? Porzuć plastikowe opakowania i postaw na torby papierowe – uniwersalne i eleganckie reklamówki, będące świetną alternatywą dla foliowych siatek. Można wykorzystać je w różnych sytuacjach, dzięki czemu są stosowane przez wiele firm. W MK-PAK zauważamy rosnące zapotrzebowanie na taką formę opakowań, dlatego proponujemy różne rodzaje ekologicznych reklamówek - poznaj je i przekonaj się do czego mogą być wykorzystane!

  Dowiedz się więcej
 • 24/11/2022 0 Komentarze
  Eko zastosowania toreb papierowych i plastikowych

  Zapewne nie raz zamawiałeś produkty przez internet lub jedzenie na wynos. Po wypakowaniu wszystkich artykułów lub dania z ulubionej restauracji pozostawałeś z dużą ilością plastikowych lub papierowych opakowań, które prawdopodobnie od razu wyrzucałeś do kosza. Ale czy to na pewno jedyny sposób na wykorzystanie materiałów z dostawy? Otóż nie – torby reklamowe lub opakowania mają wiele ekologicznych i praktycznych zastosowań, dzięki którym możesz ponownie ich użyć bez konieczności generowania dużej ilości śmieci. Dowiedz się jak wykorzystać foliopaki, reklamówki lub worki dostępne w naszej ofercie tak, aby niczego nie marnować i zyskać oryginalne ozdoby lub ułatwić przechowywanie różnych przedmiotów w swoim domu!

  Dowiedz się więcej
 • 14/04/2022 0 Komentarze
  Foliopaki, czyli o kurierskich kopertach foliowych słów kilka

  Zastanawiasz się, jak skutecznie ochronić przesyłkę, aby dotarła do odbiorcy w nienaruszonym stanie? Postaw na foliopaki! Pod tą nietuzinkową nazwą kryją się koperty kurierskie. Umożliwiają bezpieczne przechowywanie i wysyłanie paczek bez ujawniania ich zawartości. Zachwycają trwałością, odpornością na wilgoć i uszkodzenia oraz szerokim spektrum zastosowań. Chętnie korzystają z nich firmy prowadzące sprzedaż online. Wykonane są z trwałej folii polietylenowej, której niestraszne nawet najbardziej wymagające warunki atmosferyczne.

  Dowiedz się więcej
 • 26/01/2022 0 Komentarze
  Torby reklamowe - skuteczny marketing w ciekawej formie

  Dobrze przemyślany i zaplanowany marketing to dla każdej firmy jeden z kluczowych warunków sukcesu oraz dalszego rozwoju. Dlatego tak ważna jest skuteczna reklama, która przyciąga uwagę oraz zachęca potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa. Oryginalnym narzędziem promocji, bez względu na profil działalności, są torby reklamowe. Stanowią sprawdzony sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki. Umieszczone na nich nadruki w postaci chwytliwego sloganu lub efektownego logo intrygują i przykuwają wzrok konsumentów.

  Dowiedz się więcej
 • 12/01/2022 0 Komentarze
  W jaki sposób gadżety reklamowe wpływają na wizerunek firmy?

  Gadżety reklamowe to wciąż jedna z najbardziej popularnych oraz skutecznych form promocji firmy. Budują pozytywny wizerunek w odbiorze klientów, kontrahentów i innych partnerów biznesowych. Kreuje wartościowe oraz bezpośrednie relacje. Ich zindywidualizowany charakter wyróżnia się na tle powszechnej reklamy masowej, która trafia do anonimowych odbiorców.

  Dowiedz się więcej
 • 10/08/2021 0 Komentarze
  Torby papierowe w gastronomii

  Lokale gastronomiczne coraz chętniej przyłączają się do promocji postaw ekologicznych, korzystając z opakowań przyjaznych środowisku naturalnemu. Największą popularnością cieszą się torby papierowe. Są wytrzymałe, tanie i wygodne w użytkowaniu. Powstały z naturalnych surowców, w pełni poddawanych procesowi recyklingu.

  Dowiedz się więcej
 • 14/07/2021 0 Komentarze
  Torebki papierowe z nadrukiem - skuteczny i ekologiczny sposób reklamy firmy

  Ekologia przyświeca obecnie wielu różnym przedsiębiorstwom, które nie tylko chcą promować przyjazne środowisku rozwiązania, ale także skutecznie budować pozytywny wizerunek marki w odbiorze konsumentów. Nowoczesny biznes musi dbać o swój rozwój na każdym polu – nie tylko w zakresie sprzedaży czy produkcji, ale również w sferze społecznej.

  Dowiedz się więcej
 • 04/04/2016 - Marta Malec 0 Komentarze
  Jak wybrać gadżety na targi?

  Ważne wydarzenia lokalne, eventy branżowe czy konferencje naukowe to doskonała okazja, aby wypromować firmę i pozyskać klientów. Kwestią, która często schodzi na drugi plan, są gadżety na targi, które znajdą się na stoisku i trafią w ręce najbardziej zainteresowanych uczestników. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie kroki należy podjąć, aby upominek zrobił wrażenie na potencjalnych kontrahentach, koniecznie poznaj przygotowane przez nas wskazówki!

  Dowiedz się więcej

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy: