Rodzaje i zastosowanie toreb papierowych

Zastanawiasz się w czym najlepiej dostarczać produkty swoim Klientom tak, aby nie tylko dobrze się prezentowały, ale również były ekologiczne? Porzuć plastikowe opakowania i postaw na torby papierowe – uniwersalne i eleganckie reklamówki, będące świetną alternatywą dla foliowych siatek. Można wykorzystać je w różnych sytuacjach, dzięki czemu są stosowane przez wiele firm. W MK-PAK zauważamy rosnące zapotrzebowanie na taką formę opakowań, dlatego proponujemy różne rodzaje ekologicznych reklamówek - poznaj je i przekonaj się do czego mogą być wykorzystane!

 

Jakie rodzaje toreb papierowych można znaleźć na rynku?

Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje toreb papierowych - wykonane z białego lub brązowego papieru oraz wyposażone w uchwyt skręcany lub płaski. Do produkcji takich opakowań wykorzystuje się materiały o jak najlepszej wytrzymałości tak, aby były w stanie utrzymać zakupy spożywcze, kosmetyki lub inne produkty, a także elegancko się prezentowały, tworząc tym samym pozytywny wizerunek marki. Coraz więcej producentów takich reklamówek, np. MK-PAK, stawia również na materiały pochodzące z recyklingu, wspierając tym samym dobro naszego środowiska.

 

Sposoby na wykorzystanie toreb papierowych

Istnieje wiele sposobów na zastosowanie ekologicznych reklamówek - sprawdzą się nie tylko, jako akcesorium do pakowania zakupów, ale również prezentów czy materiałów marketingowych wręczanych Klientom podczas imprez biznesowych. W MK-PAK produkujemy różne rodzaje toreb, które dodatkowo znakujemy wybranym wzorem – logo, nazwą firmy lub hasłem reklamowym - umożliwiając tym samym lepszą identyfikację marki w oczach Klientów!

 

Jakie firmy najczęściej stosują torby papierowe i dlaczego?

Ekologiczne materiały mogą być stosowane przez wiele branż, którym zależy na ochronie środowiska oraz zrobieniu dobrego wrażenia na Klientach. Zastosowanie toreb papierowych poleca się w szczególności markom:

  • odzieżowym,
  • kosmetycznym i lekarskim,
  • eventowym organizującym targi, konferencje branżowe itp.,
  • cateringowym lub sklepom spożywczym.

 

Jesteś przedstawicielem jednej z tych lub wielu innych firm? Postaw na ekologiczne rozwiązania dostępne w MK-PAK – oferujemy różne rodzaje opakowań pochodzących z recyklingu, które posłużą w realizacji Twoich usług!

0
Feed

Zostaw komentarz