Instrukcja
składania zamówienia

 

 

 

 

 

 

Bardzo nam miło, że zdecydowali się Państwo na skorzystanie z oferty naszego sklepu internetowego. 

Poniżej znajduje się instrukcja dotycząca tego, jak poprawnie złożyć zamówienie na wybrany produkt z oferty – torbę lub reklamówkę z nadrukiem. Dzięki temu będą mogli Państwo cieszyć się gadżetem reklamowym, który spełnia Wasze oczekiwania w stu procentach.

Jak wygląda składanie zamówienia w naszym sklepie internetowym? – Instrukcja krok po kroku

1. Aby zamówić produkt, prosimy wysłać wiadomość na adres e-mail: biuro.mkpak@wp.pl. W jej treści powinny być zawarte informacje na temat:

  • wybranego rozmiaru torby
  • nakładu
  • koloru materiału
  • koloru nadruku.

Prosimy również o załączenie logo/grafiki/treści, która ma się znajdować na produkcie. Akceptujemy załączniki z zawartością w postaci krzywych z CorelDRAW bądź plików w formacie JPG, PDF, TIFF, AI lub EPS). Przypominamy przy tym, że koszty podane w cennikach dotyczą nadruku na 1 stronie w 1 kolorze. Grafika lub logo w wielu barwach może wymagać indywidualnej wyceny usługi.

2. W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo wizualizację torby z nadrukiem w postaci plików JPG/PDF. Ta usługa jest bezpłatna. Jest to moment na doprecyzowanie swoich oczekiwań i przesłanie nam ewentualnych uwag co do szczegółów realizacji.

 3. Jeśli projekt będzie Państwu odpowiadał, poprosimy o akceptację naszej propozycji.

 4. Akceptacja równoznaczna jest z finalizacją zamówienia. W następnej kolejności wyślemy do Państwa fakturę do opłacenia.

 5. Czas realizacji ustalamy mailowo. Może się on różnić w zależności od nakładu.

 6. Kiedy torby będą gotowe, wyślemy je na wskazany przez Państwa adres.

Torby z nadrukiem na zamówienie – zachęcamy do kontaktu

Jeśli wciąż zastanawiacie się Państwo nad wyborem wariantu lub coś w powyższej instrukcji wydaje się niejasne, z chęcią rozwiejemy wątpliwości. Przed zdecydowaniem się na zakup naszych reklamowych gadżetów można skontaktować się z nami poprzez formularz elektroniczny, e-mail lub telefon – szczegóły znajdują się w zakładce „Kontakt” lub u dołu strony.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy: