O firmie

 

 

 

 

 

 

 

Zapewniamy naszym klientom:

Jakość

Szybki czas realizacji

Atrakcyjne ceny

Zrozumienie potrzeb

O firmie

Reklamówki z nadrukiem to przedmioty, które towarzyszą nam każdego dnia, dlatego w łatwy sposób za pomocą ciekawego wzoru możemy się wyróżnić za pomocą tak, pozornie, niewielkiego elementu.

MK-PAK - Producent toreb reklamowych

 

MK-PAK to producent reklamówek z nadrukiem dostępnych w nieszablonowych odsłonach. Klientom zapewniamy możliwość pozyskania skutecznego i zarazem atrakcyjnego wizualnie nośnika promocji, dzięki któremu zwiększy rozpoznawalność marki i stanie się lepiej widoczny w przestrzeni publicznej. Posiadamy własne biuro projektowe. Bezpłatnie wykonujemy koncepcje wzorów, które następnie realizujemy w naszej drukarni. Liczy się dla nas wysoka jakość uzyskanego efektu końcowego i tym samym pełne zadowolenie naszych Klientów. W ofercie czekają foliowe oraz papierowe torby, które należą do tanich, znakomitych nośników reklamy. Gwarantujemy nie tylko wysoką

Wsparcie:

Czym byłaby firma, której pracownicy nie byliby zaangażowani w swoją pracę? Naszą domeną jest nie tylko profesjonalne podejście do tematu, ale przede wszystkim połączenie wiedzy, doświadczenia oraz pasji. To ona pozwala nam spełniać się, a tym samym dążyć do doskonałości.

Możesz nam zaufać

Jesteśmy ekspertami w tym, czym się zajmujemy. Potrzebujesz porady? Zadzwoń , napisz , chętnie podpowiemy jaki rodzaj torby będzie odpowiedni dla Twojej firmy.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy: