Która torba lepsza – bawełniana czy papierowa?

Planujesz kampanię marketingową dla swojej firmy i chcesz, aby jednym z jej elementów były gadżety z brandem Twojej działalności? A może prowadzisz sklep i chcesz zapewnić swoim Klientom materiały, w których będą mogli w wygodny i jednocześnie ekologiczny sposób nieść swoje zakupy? Torby reklamowe to materiały podbijające serca firm na całym świecie - nie bez powodu! Są praktycznymi akcesoriami, które można wykorzystać do pakowania paczek, produktów lub prezentów dla Klientów. Jednak jaki ich wariant jest lepszy – papierowy czy bawełniany? Dowiesz się tego czytając artykuł, w którym przedstawiamy zalety produktów z nadrukiem lub bez od MK-PAK!

 

Które torby najlepiej wybrać do promocji swojej firmy lub marki – papierowe czy bawełniane?

 

Jeżeli zdecydowałeś, że wybór materiałów promocyjnych padnie właśnie na torby reklamowe z nadrukiem lub bez od MK-PAK warto zastanowić się które będą lepsze dla realizowanych przez Ciebie działań - papierowe czy bawełniane? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie zastanów się jacy Klienci znajdują się w Twojej grupie docelowej, określ ich potrzeby oraz upodobania. Zarówno jedna, jak i druga opcja będzie strzałem w dziesiątkę dla osób rezygnujących z plastikowych reklamówek. Równie ważnym czynnikiem jest rodzaj zawartości, która docelowo znajdzie się w takich materiałach oraz sposób ich wykorzystywania przez użytkownika.

 

Torby papierowe – dla kogo będą najlepszym wyborem?

 

Idealne na event firmowy, targi, podczas którym będziesz rozdawał upominki swoim Klientom oraz inne wydarzenia promocyjne. Możesz umieścić na nich nazwę, logo czy hasło reklamowe swojej marki oraz wybrać kolor w zależności od wizji firmy lub upodobań. W MK-PAK dajemy Ci również możliwość umieszczenia na nich wybranego nadruku, a także dwa rodzaje uchwytów do wyboru - skręcany lub płaski. Torby reklamowe z nadrukiem lub bez od MK-PAK podkreślą profesjonalizm oraz wysoką jakość usług świadczonych przez Twoją firmę lub sprzedawanych produktów

 

Zalety toreb bawełnianych - w czym są lepsze od papierowych?

 

A więc torba bawełniana czy torba papierowa - która lepsza? Jeżeli zależy Ci na większej wytrzymałości oraz bardziej wszechstronnym zastosowaniu, postaw na pierwszy wariant. Twoi Klienci będą mogli wykorzystać je nie tylko podczas zakupów w Twoim sklepie, ale również każdego dnia do przechowywana różnych rzeczy, dzięki czemu są lepszym wyborem w przypadku długotrwałej promocji.

0
Feed

Zostaw komentarz