O firmie

Reklamówki z nadrukiem to przedmioty, które towarzyszą nam każdego dnia, dlatego w łatwy sposób za pomocą ciekawego wzoru możemy się wyróżnić za pomocą tak, pozornie, niewielkiego elementu. 

NAJWAŻNIEJSZE DLA NAS JEST ZADOWOLENIE KLIENTA

MK-PAK to firma, która zajmuje się dla Państwa tworzeniem nieszablonowych toreb reklamowych. Zapewniamy swoim Klientom różnorodne torby reklamowe, które drukujemy z największą precyzją. Posiadamy własne biuro projektowe i bezpłatnie wykonujemy projekty nadruków, które następnie realizujemy w naszej drukarni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno torby foliowe oraz papierowe, które są tanim jak i znakomitym środkiem promocji. 

Zapewniamy naszym klientom

Wsparcie:Czym byłaby firma, której pracownicy nie byliby zaangażowani w swoją pracę? Naszą domeną jest nie tylko profesjonalne podejście do tematu, ale przede wszystkim połączenie wiedzy, doświadczenia oraz pasji. To ona pozwala nam spełniać się, a tym samym dążyć do doskonałości.

Jakość:Jedną z najważniejszych cech naszej firmy jest zaangażowanie. Uwielbiamy pomagać w uszczęśliwianiu innych. To właśnie ta skłonność do obdarowywania bliźnich radością napędza nas w niezwykle pozytywny sposób. Dynamika tego mechanizmu wzrasta wraz z powiększaniem się puli zadowolonych klientów.

Szybki czas realizacji:TORBY Z NADRUKIEM REALIZUJEMY OD 3 DO MAX 10 DNI ROBOCZYCH. TORBY BEZ NADRUKU WYSYŁANE SĄ W DNIU ZAMÓWIENIA .

Atrakcyjne ceny:SZCZEGÓŁOWY CENNIK W ZAKŁADCE OFERTA/ CENNIK

Zrozumienie potrzeb Klienta:Naszym atutem niewątpliwie jest duży wybór wielkości toreb jak również małe nakłady. Minimum logistyczne to 100 szt .

Obsługa

Możesz nam zaufać Jesteśmy ekspertami w tym, czym się zajmujemy. Potrzebujesz porady? Zadzwoń , napisz , chętnie podpowiemy jaki rodzaj torby będzie odpowiedni dla Twojej firmy.