O firmie

Reklamówki z nadrukiem to przedmioty, które towarzyszą nam każdego dnia, dlatego w łatwy sposób za pomocą ciekawego wzoru możemy się wyróżnić za pomocą tak, pozornie, niewielkiego elementu. 

MK-PAK - Producent toreb reklamowych

MK-PAK to producent reklamówek z nadrukiem dostępnych w nieszablonowych odsłonach. Klientom zapewniamy możliwość pozyskania skutecznego i zarazem atrakcyjnego wizualnie nośnik promocji, dzięki któremu zwiększy rozpoznawalność marki i stanie się lepiej widoczny w przestrzeni publicznej. Posiadamy własne biuro projektowe. Bezpłatnie wykonujemy koncepcje wzorów, które następnie realizujemy w naszej drukarni. Liczy się dla nas wysoka jakość uzyskanego efektu końcowego i tym samym pełne zadowolenie naszych Klientów. W ofercie czekają foliowe oraz papierowe torby, które należą do tanich, znakomitych nośników reklamy. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość produkcji oraz szybką realizację usługi, ale także otwarcie na potrzeby Klientów. Właśnie dlatego proponujemy sprawdzone rozwiązania. Torby foliowe i papierowe z nadrukiem to świetny sposób na promocję z jeszcze jednego powodu – na reklamówce może pojawić się dowolna grafika lub logo firmy, a zatem coś, co przyciąga wzrok i na długi pozostaje w pamięci potencjalnych kupców.

Zapewniamy naszym klientom

Wsparcie:Czym byłaby firma, której pracownicy nie byliby zaangażowani w swoją pracę? Naszą domeną jest nie tylko profesjonalne podejście do tematu, ale przede wszystkim połączenie wiedzy, doświadczenia oraz pasji. To ona pozwala nam spełniać się, a tym samym dążyć do doskonałości.

Jakość:Jedną z najważniejszych cech naszej firmy jest zaangażowanie. Uwielbiamy pomagać w uszczęśliwianiu innych. To właśnie ta skłonność do obdarowywania bliźnich radością napędza nas w niezwykle pozytywny sposób. Dynamika tego mechanizmu wzrasta wraz z powiększaniem się puli zadowolonych klientów.

Szybki czas realizacji:TORBY Z NADRUKIEM REALIZUJEMY OD 3 DO MAX 10 DNI ROBOCZYCH. TORBY BEZ NADRUKU WYSYŁANE SĄ W DNIU ZAMÓWIENIA .

Atrakcyjne ceny:SZCZEGÓŁOWY CENNIK W ZAKŁADCE OFERTA/ CENNIK

Zrozumienie potrzeb Klienta:Naszym atutem niewątpliwie jest duży wybór wielkości toreb jak również małe nakłady. Minimum logistyczne to 100 szt .

Obsługa

Możesz nam zaufać Jesteśmy ekspertami w tym, czym się zajmujemy. Potrzebujesz porady? Zadzwoń , napisz , chętnie podpowiemy jaki rodzaj torby będzie odpowiedni dla Twojej firmy.